Гурткова робота

Участь у заходах до 70-річчя Черкаської області

💙💛ДО 70-річчя утворення Черкаської області  члени гурка " Джура " взяли участь у проходженні патріотичної вікторини  "Дива і таємниці Черкаського краю" від Черкаського обласного Центру туризму,  краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради і показали гарні результати.  Також у рамках проведення  заходів до цієї визначної дати юні джури створили фотоколаж "Скіфські городища Черкащини"  та отримали нові знання з історії  рідного краю.

22:37 10.01.2024

Різдвяні привітання

У день світлого Різдва Христового члени рою "Козачата", учнів 3 класу та рою "Побратими ", учнів 4 класу привітали теплими словами та  сучасними  колядками наших односельців. Було зібрано 1500 грн., які передані волонтерам на потреби ЗСУ.

22:28 10.01.2024

"Село моє, для мене ти єдине..."

У рамках тижня історії та права на занятті гуртка козацько-лицарського виховання "Джура" вчитель історії Колісник О.О. розповів дітям про історію нашого селища, цікаві факти, легенди, перекази, пов'язані із його місцями та об'єктами. Гуртківці із захопленням слухали цікаві розповіді, а потім переглянули відеоролики про красу нашого краю.

21:02 06.11.2023

"Ватра"

Члени рою "Соколята"  нагороджені дипломом за  участь в обласному онлайн-фестивалі ватр "Дякуємо Захисникам та Захисницям України" в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") (середня вікова група).

21:32 30.10.2023

Заняття гуртків

На заняттях гуртка козацько-лицарського виховання "Джура" учні навчаються, як правильно встановлювати намет під час таборування.

12:04 05.10.2023

Робота гуртків

З 1 вересня 2023 року у нашому закладі діють три гуртки військово-патріотичного спрямування:

11:30 05.10.2023

Вихованці гуртків " Джура".

Вихованці гуртків " Джура", а саме рій"Соколята" взяли активну участь у ІІ етапі гри "Сокіл" ("Джура") і мають прекрасні результати.

10:09 04.07.2022