Новини шкільного парламенту

Казкові руханки

20 березня - Всесвітній день казки!У рамках  Тижня початкової школи вожаті Школи вожатих, переодягнувшись у казкових героїв,  поринули у світ казкових  веселих руханок на перервах , які дуже сподобались найменшим..

21:40 20.03.2024

День Добровольця

Сьогодні членами шкільного парламенту нашого ліцею підготовлено та проведено відеодайжест "Український доброволець - взірець патріотизму" для учнів 9-11 класів до Дня українського добровольця. Старшокласники також ознайомились із тематичною книжковою виставкою " Станемо на варті власного майбутнього", яку підготувала бібліотекар дитячого відділу селищної бібліотеки Дармограй О. М.

21:32 14.03.2024

День Святого Валентина

Кожного року 14 лютого всі стараються зробити для коханих найкращі подарунки, сказати найпрекрасніші слова, зізнатися у коханні та симпатії.

21:25 15.02.2024

Свято Стрітення

2 лютого  вожатими Школи вожатих організації учнівського самоврядування " Водограй" проведено Свято Стрітення для учнів 2-3 класів. Найменші познайомилися з цікавими фактами про Стрітення у вигляді мультфільма, взяли участь у цікавій вікторині, відгадували загадки від Весни і Зими, а потім разом із ними поспівали і потанцювали веселі руханки. Прощавай зимонько і здрастуй веснонько, а з нею і ясне сонечко, і теплі дні!

02:11 02.02.2024

Президент шкільного парламенту - фіналіст всеукраїнського конкурсу есе "Моя Україна"

Наприкінці листопада 2023 року учні старших класів нашого ліцею взяли участь у конкурсі есе "Моя Україна" від Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" та Благодійної організації "Фонд Ріната Ахметова"приуроченого Міжнародному дню миру. Учениця 10 класу Півень Олеся-президент шкільного парламенту (вчитель Шаповалова Л.В.) та учениця 9-Б класу Малобенська Олександра (вчитель Бортник В.М.) стали фіналістами конкурсу та отримали дипломи. Їх роботи стали частиною Музею історій Фонду Ріната Ахметова "Голоси Мирних". Вітаємо учнів та їх наставників!

19:50 29.01.2024

Школа лідерів

11 січня президент шкільного  парламенту Півень Олеся та  радник шкільного  парламенту  Болебрух Каріна разом із педагогом-організатором взяли участь у семінарі для педагогів-організаторів  та навчанні в Школі лідерів, яке було проведено одночасно у Маньківському ЦДЮТ, МАН для  закладів освіти Маньківської, Буцької, Іваньківської громад. Педагоги обговорили питання організації волонтерської роботи в закладах освіти, учні -питання організації безпечного цифрового середовища для дітей. Потенційні виклики. Далі усі учасники заходу взяли участь у Новорічному квесті. Суперниками в грі стали дві команди: "Креативні педагоги"(вчителі), "Успішні лідери"(учні). Учасникам квесту довелося пройти етапи за маршрутом та виконати завдання. Змагання закінчилося міцними обіймами- перемогла дружба! На завершення заходу вихованці зразкового вокального ансамблю "Нотка" подарували учасникам заходу пісенні дарунки. Далі було чаювання та підведення підсумків. А ще наш учнівський колектив був нагороджений  дипломом за зайняте ІІІ місце у підпроєкті "Збережемо  природу заради майбутнього" обласного інтернет-проєкту "Ми - патріоти Черкащини ".

21:02 27.01.2024

Кошти на ЗСУ

Під час проведення благодійного ярмарку було зібрано 12500 грн. На засіданні  шкільного парламенту ці кошти розподілені для воїнів ЗСУ та волонтерів. Всі кошти передані за призначенням.

10:21 14.11.2023

Рухливі перерви

До Всесвітнього дня молоді членами шкільного парламенту ("Криницею мудрості") започатковано проведення рухливих перерв для учнів молодших класів.

10:10 14.11.2023

Участь у 19 Зльоті Ліги старшокласників

24 жовтня відбувся 19 зліт лідерів закладів освіти Маньківської, Буцької та Іваньківської громад. Президент шкільного парламенту Півень Олеся взяла участь у заході та була присутня на першому засіданні Школи лідерів для новообраних членів ради Ліги старшокласників. На засіданні піднімалося питання «Психологічна підтримка. Прийоми і техніка емоційної саморегуляції». Інформацією поділилася Ольга Бєлік, методист ЦДЮТ, МАН.Учні дізналися про види стресу, яку психологічну допомогу можна надавати собі та іншим, щоб подолати тривогу. Старшокласники взяли участь у вправах подолання тривоги, дізналися про прийоми і техніки емоційної саморегуляції.                                                                                                                                                        За активну громадянську позицію, організовану волонтерську роботу, за підсумками участі учнівського колективу у різних учнівських проєктах подякою відділу освіти Маньківської селищної ради нагороджений учнівський  колектив «Водограй» Буцького ліцею Буцької селищної ради.

21:48 30.10.2023

Вибори шкільного парламенту

Протягом 18-19 вересня відбулись вибори президента школи та шкільного парламенту. Президентом шкільного парламенту стала учениця 10 класу Півень Олеся. Бажаємо Олесі та її команді нових ідей, звершень та успіхів у її починаннях!

15:50 04.10.2023