Режим роботи

Р Е Ж И М    Р О Б О Т И

Буцького ліцею

Буцької селищної ради Черкаської області на 2023/2024 н. р.

Часовий режим та змінність роботи закладу освіти:

Заклад освіти працює щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, із 7.30 до 17.00.

Вхід учнів до закладу освіти розпочинається о 7.30.

Усі класи навчаються у першу зміну :
учні 1-го класу
-    8.50 - 12.55
учні 2-11 класів -    8.30 - 15.05

Групи подовженого дня працюють - 13.15 до 16.15

Індивідуальні заняття та консультації, факультативні курси, курси за вибором, гурткові заняття проводяться згідно із затвердженими графіками.

Графіки роботи:

Директора, заступника директора з навчально-виховної роботи, секретаря, педагога-організатора, завгоспа, робітника з комплексного ремонту та обслуговування приміщень із 08.00 до 17.00

Їдальня -  07.00 до 16.00

Кабінет медичної сестри  -  08.00 до 16.40

Бібліотека  - 08.00 до 12.00

Батьківські збори, зібрання учнів проводяться лише за умови погодження графіків  із адміністрацією закладу освіти.

Заклад освіти зачиняється  особисто черговим прибиральником або сторожем о 17.00. Забороняється перебування в приміщеннях закладу людей після вказаного часу та без дозволу адміністрації закладу освіти.

У вихідні та святкові дні допуску до приміщення закладу немає, за винятком проведення невідкладних робіт, заходів за погодженням із адміністрацією закладу освіти та  згідно  з графіками чи наказами.