Табір "Калинонька".

З 1 червня 2023 року працює пришкільний табір "Калинонька", в який ходить 42 дітей та 12 працівників.

Табір відпочинку,,Калинонька

"Це був червень, і світ пах трояндами. Сонячне світло було наче золотий порошок на трав’янистому схилі" Саме цієї пори розпочинаються літні  канікули. А в нас вони розпочались із табору оздоровлення та відпочинку "Калинонька" Кожен день, як барви веселки, був наповненим новими враженнями та розвагами. Знову гамірно та весело на шкільному подвір'ї. Щоденна ранкова руханка під запальну музику проганяла залишки сну з дитячих облич. І починався насичений враженнями емоційний табірний день. Протягом усієї зміни з дітьми  працював згуртований педагогічний колектив, який втілював свої педагогічні та творчі напрацювання. Програма відпочинку була зосереджена на формуванні та розвитку творчих, комунікативних, спортивних та інтелектуальних здібностей дітей шляхом конкурсних заходів, ігрових програм, спортивних змагань. Весь час в таборі працювала ігрова кімната, де на дітей чекали цікаві ігри, перегляд мультфільмів, бесіди про правила дорожнього руху та безпеки життя, проводилися творчі заняття. А далі веселі канікули, які допоможуть нашим дітям набратися нових сил та вражень. Від щирого серця висловлюємо щиру подяку всім людям, які долучилися до організації табору відпочинку. Всім підприємцям за надані смаколики для наших дітей.

08:30 30.06.2023