День матері в Буцькому ліцеї.

Дата: 17.05.2023 09:19

Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас першим словам, крокам та іншим навичкам.
В Україні День Матері традиційно святкують в другу неділю травня. Напередодні цього прекрасного свята учні 2 класу підготували для мам та бабусь конкурсну програму "Супермама" під час проведення  якої були цікаві конкурси, пісні і вірші  від дітей, сценка, руханки разом із мамами.А потім подарунки від  учнів та нагородження мам та бабусь грамотами. А учні 5-А класу  підготували  виховний захід на тему:"Ми матір називаєм святою".Діти розповідали вірші, співали пісню, переглядали відеопрезентацію, провели конкурс "Впізнай матусині руки". А потім для всіх присутніх мам були квіти від їх дітей.
Вітаємо  всіх матусь з прекрасним святом - Днем матері! Це свято найчистішої любові, втілення ніжності та торжества життя!