Тиждень спорту.

Дата: 22.09.2023 09:25

Звіт про проведення Олімпійського тижня.
Олімпійський тиждень у Буцькому ліцеї проходив з 11.09 по 15.09.
Упродовж тижня учні та вчителі змагалися у спритності та витривалості. Розпочалося все із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор.
Змагалися команди на швидкість, спритність,  кмітливість та винахідливість.
Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів. Буханистим Віталієм Івановичем було організовано загальношкільний квест де учні 5-11 класів разом з своїми класними керівниками приймали участь у різних змаганнях.
Також протягом тижня проведені виховні години:
«Здоровим бути – зі спортом дружити»,
«Спорт – сила, краса, здоров'я»,
«Історія Олімпійських ігор».
«Досягнення українських спортсменів».
У номінації "Найспортивніший клас 2023" серед учнів 2-4 класів перемогу отримали учні 2 класу, класний керівник - Русаловська Валентина Іванівна, та серед учнів 5-11 класів вибороли перемогу учні 6-А класу, класний керівник - Іванюк Олеся Яківна.
В ліцеї тиждень пройшов цікаво, ефективно та корисно.
 Ми намагаємося заохотити якомога більше дітей до занять фізичною культурою і спортом, щоб вони відмовлялися від шкідливих звичок та зростали сильними та здоровими.
Завершився Олімпійський тиждень нагородженням переможців грамотами та призами. Діти та вчителі залишилися приємно вражені і  задоволені. 💙💛