Стоп-булінг.

Дата: 13.10.2022 10:02

З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудов конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі минулого тижня у ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради пройшов Тиждень протидії булінгу, у рамках якого було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів. Для учнів класними керівниками було проведено виховні заходи з протидії булінгу на тему «Життя без чорних смуг. Скажи булінгу НІ», бесіди «Запобігання насильству серед дітей.Практичним психологом школи Коваленко В. В. проведено урок у 6 класі «Стоп булінг», де було переглянуто та обговорено відеоролики за матеріалами мотиваційних зустрічей. Для педагогів, психологом, було проведено тренінг на тему:"Стоп Булінг. Маски булінгу". Спільно з дільничним Мартиновим С.О. була проведена бесіда для учнів 7-9 класів на тему:"Булінг і закон".

Можемо з впевненістю стверджувати, що учні нашого навчального закладу вміють захистити себе і своїх друзів від булінгу, знають свої права та обов’язки.