Уроки мужності

Дата: 23.10.2023 10:34

З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України у нашому ліцеї були проведені такі заходи:

• Зустріч членів гуртка козацько-лицарського виховання "Джура" учнів 7-8 класів із воїном- односельцем Драчем А.П.та передача волонтерської допомоги, листів для наших захисників,
  • Відповідальні:класні керівник 7-А класу Коваленко В.В,  8 класу-Варич В.Д, керівник гуртка козацько-лицарського виховання -Шаповалова Л.В.
  • У рамках місячника  шкільних бібліотек під гаслом "Вірю в майбутнє твоє, Україно " бібліотекар  ліцею провела Урок мужності "Герої рідного краю" на якому ознайомила учнів 5-6 класів з матеріалами про односельців,  які захищають нас від російської навали.                                                                             Відповідальна: бібліотекар ліцею Свистун О.Д.
  • Перегляд відеоматеріалів  з учнями 9-11 класи  про героїв минулого та героїв сьогодення.
  • Відповідальні:класні керівники 9-А класу Бортник В.М., 9-Б класу -Балагута Ф.М., 10 класу-Шаповалова Л.В., 11 класу -Вовк Т.В.
  • Квест "Між нами козаками" для учнів 2-4 класів.
  • Відповідальна - класний керівник 4 класу - Палієнко А. Ю.