Міжнародний день миру.

Дата: 11.10.2022 11:50

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.

Сьогодні наші найменші школярі долучились до відзначення Дня Миру. Ранкова зустріч розпочалась із руханки " Мир над Україною ", потім діти із захопленням взялись до створення стіннівки " Янголи Миру". Виготовлення долоньок - оберегів та символа миру - голуба під час терапевтичної арт-вправи принесла масу приємних емоцій для учнів. А потім було дружнє коло, в якому ми ділились своїми думками про значення слова "Мир".

А учні 2 класу взяли активну участь у онлайн-виставці малюнків " Діти України - за мир".

З Днем миру, Україно! Бажаю українцям більше ніколи не пізнати горя і втрат. Нехай всі українські родини возз'єднаються, міста процвітають, а наші нащадки ніколи не дізнаються, як звучить сигнал повітряної тривоги.