День захисника України

Дата: 20.10.2022 12:47

В рамках декади патріотичного виховання та з нагоди Дня захисників та захисниць України  в ліцеї проведено ряд заходів у  онлайн-форматі, а саме: виховні заходи «Козак класу», «Святковий квартет жовтня»; уроки звитяги «Доба памяті. Збережи історію України»,  «З Днем захисників України», «Україна понад усе»; конкурс малюнків «Батьківщина переможе!»; онлайн-вікторини «Який з тебе козак?», «Ми – нащадки козаків», «Велика мандрівка країною героїзму»; урок-подорож «Велика мандрівка країною героїзму»; виставка-вшанування «Вони захищають рідну землю»,  бібліотечна виставка «Козацькому роду нема переводу»; акція «Дякую захисникам України»; перегляд відео та презентацій «День захисників і захисниць України», «Козацька Україна». Учні взяли участь в патріотичній онлайн-вікторині, присвяченій 80-ти річчю створення УПА, у загальноукраїнській ініціативі «Віртуальна дошка подяки від дітей захисникам України» у рамках проєкту «Підтримай дитину», у обласному флешмобі ватр "Дякуємо захисникам і захисницям України", створили онлайн-привітаннядо Дня захисників та захисниць України.