Школа лідерів

Дата: 27.01.2024 21:02

11 січня президент шкільного  парламенту Півень Олеся та  радник шкільного  парламенту  Болебрух Каріна разом із педагогом-організатором взяли участь у семінарі для педагогів-організаторів  та навчанні в Школі лідерів, яке було проведено одночасно у Маньківському ЦДЮТ, МАН для  закладів освіти Маньківської, Буцької, Іваньківської громад. Педагоги обговорили питання організації волонтерської роботи в закладах освіти, учні -питання організації безпечного цифрового середовища для дітей. Потенційні виклики. Далі усі учасники заходу взяли участь у Новорічному квесті. Суперниками в грі стали дві команди: "Креативні педагоги"(вчителі), "Успішні лідери"(учні). Учасникам квесту довелося пройти етапи за маршрутом та виконати завдання. Змагання закінчилося міцними обіймами- перемогла дружба! На завершення заходу вихованці зразкового вокального ансамблю "Нотка" подарували учасникам заходу пісенні дарунки. Далі було чаювання та підведення підсумків. А ще наш учнівський колектив був нагороджений  дипломом за зайняте ІІІ місце у підпроєкті "Збережемо  природу заради майбутнього" обласного інтернет-проєкту "Ми - патріоти Черкащини ".