Новорічний калейдоскоп

Дата: 30.12.2022 20:46

Новий рік 2023 – одне з найулюбленіших свят у році, особливо для дітей. Цьогоріч воно було особливо бажаним, тому що всі сподівались, що звуки повітряної тривоги не завадять його проведенню. І воно відбулося! Учні всіх класів підготували на свято художній номер –сценки, пісні, танці, а розважали їх веселими і запальними руханками Дід Мороз та Снігуронька. Ними були члени «Криниці мудрості» шкільного парламенту Омельченко Валерія та Гайдай Анастасія. А ще члени шкільного парламенту долучились до створення новорічних фотозон у фойє школи із чарівною Зимою та  ялинковим лісом із гіркою з Сніговиками. Сподобалась вона найбільше молодшим школярам, які наввипередки фотографувалися з  кумедними Сніговиками.

Нехай в Новому році дні проходять так само яскраво і весело, як наше новорічне свято! Неприємності тануть самі собою, як сніг на долоньках! Нехай все загадане під урочистий бій курантів виповниться, а Дід Мороз, навіть зимуючи на Північному полюсі, здійснює бажання всі 365 днів на рік! І нехай обов’язково здійснить наше найголовніше бажання!З Новим Роком,миру всім нам!