Участь у 19 Зльоті Ліги старшокласників

Дата: 30.10.2023 21:48

24 жовтня відбувся 19 зліт лідерів закладів освіти Маньківської, Буцької та Іваньківської громад. Президент шкільного парламенту Півень Олеся взяла участь у заході та була присутня на першому засіданні Школи лідерів для новообраних членів ради Ліги старшокласників. На засіданні піднімалося питання «Психологічна підтримка. Прийоми і техніка емоційної саморегуляції». Інформацією поділилася Ольга Бєлік, методист ЦДЮТ, МАН.Учні дізналися про види стресу, яку психологічну допомогу можна надавати собі та іншим, щоб подолати тривогу. Старшокласники взяли участь у вправах подолання тривоги, дізналися про прийоми і техніки емоційної саморегуляції.                                                                                                                                                        За активну громадянську позицію, організовану волонтерську роботу, за підсумками участі учнівського колективу у різних учнівських проєктах подякою відділу освіти Маньківської селищної ради нагороджений учнівський  колектив «Водограй» Буцького ліцею Буцької селищної ради.