Всесвітній день дитини

Дата: 26.11.2022 22:08

Щорічно 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини.У цей день в 1989 році була прийнята "Конвенція про права дитини", яка визначила, що дітям для повноцінного розвитку і щасливого життя необхідно рости в сім'ї, в атмосфері любові, підтримки і взаєморозуміння.

Члени шкільного парламенту "Водограй" організували і провели з учнями молодших класів цікаві, пізнавальні, веселі перерви, на яких учні малювали, писали про свої мрії, асоціації, права та обов'язки. Старшокласники ще раз поринули у прекрасну країну Дитинства разом із маленькими чомучками.

У Всесвітній день дитини бажаємо щастя і затишку всім діткам на планеті! Нехай кожен малюк, підліток і доросла дитина отримує достатньо любові і турботи, тепла і доброти! Бажаємо залишатися дітьми в будь-якому віці і вірити в те, що світ прекрасний і добрий, в ньому вистачить любові і тепла для всіх!