Інструкція щодо особливостей поширення у засобах масової інформації, соціальних мережах та в інших публічних комунікаціях деяких відомостей в умовах воєнного стану

Відповідно до Інструкції щодо особливостей поширення у засобах масової інформації, соціальних мережах та в інших публічних комунікаціях деяких відомостей в умовах воєнного стану, затвердженої розпорядженням Черкаської військової адміністрації від 22.04.2022 №162 в умовах дії правового режиму воєнного стану для уникнення обізнаності ворога слід уникати розголошення інформації про перебіг подій, пов’язаних з обороною країни та виконання визначених завдань.

14:20 03.05.2022

ЗНО/ДПА 2022

Цього року ДПА не буде, а замість ЗНО впровадять один мультипредметний тест.

09:45 04.04.2022

Про організацію освітнього процесу в початковій школі Методичні рекомендації МОН України щодо організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році в початковій школі в умовах воєнного часу.

09:40 04.04.2022